Rezarta Shkurta hap arkivat, publikon foton dhe tregon si dukej kur ishte 18 vjeçe

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:37 01-08-2020 Rezarta Shkurta hap arkivat, publikon foton dhe tregon si dukej kur ishte 18 vjeçe Rezarta Shkurta

Rezarta Shkurta ëshë një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar, dhe pse kohët e fundit nuk ka qenë shumë pranë muzikës.

Së fundmi ajo ka hapur arkivat dhe ka ndarë me ndjekësit një foto të sajën, vite më parë, kur ishte 18 vjeçe.

“18 vjeç. Seti i parë artistik”, shkruan ajo mbi foton e mëposhtme.
Screenshot_3.jpg
Screenshot_1.jpg
Screenshot_2.jpg
Screenshot_4.jpg
Screenshot_5.jpg
Screenshot_6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098090171813965
array(1) { ["section"]=> string(88) "rezarta-shkurta-hap-arkivat-publikon-foton-dhe-tregon-si-dukej-kur-ishte-18-vjece-215697" }