Rezarta Shkurta tregon historinë e njohjes me Ermalin: Desh u përplasëm me makinë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:45 06-04-2020 Rezarta Shkurta tregon historinë e njohjes me Ermalin: Desh u përplasëm me makinë Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha

Këngëtarja Rezarta Shkurta njihet nga të gjithë për këngët e saj dhe si një biznesmene e sukseshme, por edhe për lidhjen e saj me nipin e ish-diktatorit Enver Hoxha.

Gjatë një bisede me ndjekësit në Instagram, ajo ka treguar se ka qenë një incident me makinë që e ka njohur me Ermalin, ndërsa faji ka qenë i tiji sigurisht.

Ajo tregon me shaka, se Ermali, duke qenë nga Gjirokastra, që mos të paguante dëmin, e mori për nuse.

“Desh u përplasëm me makinë. Po ai si nga Gjirokastra që është, që mos të paguante dëmin që bëri, më mori për nuse”, iu përgjigj Rezarta një pyetje në Instastory.
index-19.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093398094177246
array(1) { ["section"]=> string(87) "rezarta-shkurta-tregon-historine-e-njohjes-me-ermalin-desh-u-perplasem-me-makine-201575" }