Rezarta Shkurta “vajzë deti” në pishina, publikon VIDEO-n "seksi" në ujë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:50 15-08-2017 Rezarta Shkurta “vajzë deti” në pishina, publikon VIDEO-n

Këngëtare dhe biznesmene tashmë, Rezarta Shkurta është një ndër bukuroshet më të përfolura të showbizit shqiptar.

Rezarta siç duket po kalon pushime të këndshme me të bijën e saj. Ajo ka publikuar një video teksa zhytet të ujin e pishinës. Pranë saj mban dhe të bijën e saj.

Ajo ka ekspozuar format e saj të rregullta dhe tepër elegante.

“Vajzë Deti” shkruan Rezarta, por harron se në fakt po zhytet në pishina./Newsbomb.al/

Vajze Deti?????

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta) on

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092079639434814
array(1) { ["section"]=> string(73) "rezarta-shkurta-vajze-deti-ne-pishina-publikon-video-n-seksi-ne-uje-89162" }