Rezarta Shkurta ‘’zhvishet’’ nga çdo kompleks, flet nusja e nipit të Enver Hoxhës: Për gjithçka kam jetuar kohëve të fundit (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:19 10-09-2016

Rezarta Shkurta, këngëtare dhe njëkohësisht nusja e nipit të ish-diktatorit Enver Hoxha ‘’zhvishet’’ nga çdo kompleks dhe flet për jetën e saj dhe çfarë ka jetuar vitet e fundit.

Bashkëshorti i saj Ermal Hoxha ndodhet në burg, pas arrestimit për drogë dhe asaj i është dashur të përballet e vetme me të gjitha sfidat e jetës së përditshme dhe paragjykimet.

‘’Për herë të parë në një intervistë eskluzive, e zhveshur nga çdo kompleks... Për gjithçka kam jetuar kohëve të fundit! Sot Prive Klan Kosova ora 19:00

Faleminderit gazetarit/mikut Vlorijan Halili’’, shkruan Shkurta.

Por i menjëhershëm ka qenë reagimi i mikeshës së saj, këngëtares Zajmina Vasjari:

‘’Shumë pak njerëz e njohin shpirtin tënd dhe mirësinë tënde si dhe vajzën e fortë që përballon çdo sfidë në jetë se të paktë janë ata që ti quan miq dhe ndan kohën dhe jetën tënde, unë jam me fat që të kam njohur dhe jam me ty në çdo moment të jetës tënde. Lov you siss’’.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028302192687988
array(1) { ["section"]=> string(129) "rezarta-shkurta-zhvishet-nga-cdo-kompleks-flet-nusja-e-nipit-te-enver-hoxhes-per-gjithcka-kam-jetuar-koheve-te-fundit-video-52511" }