Rezarta Shkurtra tregon gabimin më të madh në jetë: Mos e bëni, jeni ende në kohë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:08 17-07-2019 Rezarta Shkurtra tregon gabimin më të madh në jetë: Mos e bëni, jeni ende në kohë

Rezarta Shkurta është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here publikon foto nga përditshmëria.

Së fundmi ka postuar një foto të bërë me efekt që i tregon hundën me pirsing dhe i drejtohet të ëmës të ëmës se nuk është e vërtetë.

‘Shënim për mamin: E di që ma kontrollon Instagramin… qetësohu!!! Nuk e kam shpuar vërtet hundën’, shkruan Rezarta.

Ndërkohë me anë të një postim të dytë ajo tregon reagimin e të ëmës duke publikuar pjesë nga biseda.

‘S`të ka lënë mendja besoj’, i shkruan e ëma.

‘Gabimi më i madh që kam bërë në jetë… I kam hapur mamit Instagram. Ju që jeni në kohë, mos e bëni ju lutem’,  përgjigjet Rezarta plot humor.

Screenshot_12.png

Screenshot_13.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069780349731445
array(1) { ["section"]=> string(86) "rezarta-shkurtra-tregon-gabimin-me-te-madh-ne-jete-mos-e-beni-jeni-ende-ne-kohe-172530" }