Rezultoi me doping, ROMELA BEGAJ BETOHET MBI FLAMUR E KURAN, flet e përlotur: Nëse do isha amerikane do kisha medaljen sot

Publikuar tek: sport, më 11:45 02-03-2018 Rezultoi me doping, ROMELA BEGAJ BETOHET MBI FLAMUR E KURAN, flet e përlotur: Nëse do isha amerikane do kisha medaljen sot

Kampionia e peshëngritjes Romela Begaj ka dalë në një konference per shtyp dhe eshte betuar mbi kuran e mbi flamurin kuqezi per pastertine e saj pasi rezultoi pozitive edhe ne testin B te dopingut.

E perlotur, me zerin qe i dridhej, Begaj tha se nese do ishte amerikane sot do e kishte medajen e fituar.

“Une punen time e bera. Medaljen Shqiperise ia cova. 

Une skam mundesi financiare. Njehere shkova vete.

 E deklaroj, kushdo te jete i gatshem te vije te me marre. Jam kampione por ketu nuk ka shtet. Nese do isha amerikane do kisha medaljen sot.”, tha Begaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023736953735352
array(1) { ["section"]=> string(126) "rezultoi-me-doping-romela-begaj-betohet-mbi-flamur-e-kuran-flet-e-perlotur-nese-do-isha-amerikane-do-kisha-medaljen-sot-111988" }