Rezulton fals alarmi për bombë pranë banesës së Sali Berishës

Publikuar tek: politike, më 22:57 17-03-2016 Rezulton fals alarmi për bombë pranë banesës së Sali Berishës

Një alarm për bombë është dhënë mbrëmjen e sotme në afërsi të Rrugës së Elbasanit në kryeqytet. Ka qenë një telefonatë anonime në polici që ka dhënë alarmin.

Policia mbërriti me shpejtësi në vendngjarje dhe evakuoi banorët. Ngjarja ndodhi ekzaktësisht në rrugën “Mustafa Matohiti”, ku banon edhe ish-kryeministri Sali Berisha. Pas kontrollit të ekspertëve xhenierë dhe njësisë së antiterrorit, alarmi fatmirësisht ka rezultuar fals. 

Në të njejtën rrugë ndodhet edhe Ambasada e Iranit si dhe disa lokale të njohura në Tiranë.

1111.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0083541870117188
array(1) { ["section"]=> string(67) "rezulton-fals-alarmi-per-bombe-prane-baneses-se-sali-berishes-35374" }