Ribery i ‘zbehet’ shkëlqimi i transferimit tek Fiorentina, të gjithë i kanë sytë tek përkthyesja seksi

Publikuar tek: sport, më 23:32 23-08-2019 Ribery i ‘zbehet’ shkëlqimi i transferimit tek Fiorentina, të gjithë i kanë sytë tek përkthyesja seksi Futbollisti Franck Ribéry dhe perkthyesja e tij tek ekipi i Fiorentines

Francezi Franck Ribéry, i sapo transferuar në Firence tek ekipi i Fiorentinës, u prezantua ditën e sotme para 10 mijë njerëzve dhe më pas dha konferencën e parë për shtyp. 

Gjithçka ishte një shfaqje e vërtet për klubin viol dhe për vetë Ribery por ylli i skenës nuk ishte vetëm francezi.

Gjatë konferencës për shtyp, pranë ish-lojtarit të Bayern u shfaq përkthyesja e tij Alessia Enriquez, e cila tërhoqi gjithë vëmendjen e sallës dhe të mediave më bukurinë dhe simpatin e saj. Alessia nuk është e panjohur në fushën e futbollit pasi është shfaqur dhe më parë në konferenca si përkthyese e futbollistë si: Kevin Strootman apo Jordan Veretout.

Tifozët e Fiorentinës të mahnitur nga përkthyesja, filluan ti thurrnin kore në stadium duke thënë : “Se bellissima”. Dhe për këtë duket se kanë të drejtë. /Marrë nga Newsport.al
2-1.png1-1.pngalessia.ribery.2020.1400x840-770x470.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087590217590332
array(1) { ["section"]=> string(106) "ribery-i-zbehet-shkelqimi-i-transferimit-tek-fiorentina-te-gjithe-i-kane-syte-tek-perkthyesja-seksi-176152" }