Rifillon sot protesta, studentët ngulin gozhdë në dyert e rektoratit (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:15 07-01-2019 Rifillon sot protesta, studentët ngulin gozhdë në dyert e rektoratit (VIDEO)

Ditën e sotme studentët do të rifillojnë protestën e tyre, e cila u ndërpre për shkak të pushimeve për fundvit.

Të rinjtë kanë paralajmëruar një tjetër protestë masive sot, pasi shprehen se ende nuk janë plotësuar kërkesat e tyre.

Ndërkaq, teksa pritet që të nisë grumbullimi, studentët e kanë nisur ditën sot me nguljen e gozhdëve në dyert e rektoratit të Universitetit të Tiranës.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Parashikimi i motit, mësoni si pritet të jetë sot
'Vlera historike e kulturore', Rama publikon VIDEON dhe uron javë të mbarë »
Article Logic
Execution time: 0.011735916137695
array(1) { ["section"]=> string(80) "rifillon-sot-protesta-studentet-ngulin-gozhde-ne-dyert-e-rektoratit-video-147774" }