Rifreskimi i drejtorive me gra, japin dorëheqjen 2 drejtorët e Sarandës

Publikuar tek: politike, më 15:29 05-09-2019 Rifreskimi i drejtorive me gra, japin dorëheqjen 2 drejtorët e Sarandës Selia e Partisë Socialiste

Urdhri i kryeministrit Rama që drejtorët meshkuj në bashkitë e vendit të japin dorëheqje ka krijuar efekt dhe në Sarandë.

Drejtuesit e Tatimeve dhe OSHEE-së Alket Qendro dhe Artur Kseno janë dorëhequr nga funksionet përkatëse.

Pas mbledhjes së kryesisë së PS-së ku u caktuan koordinatorët dhe drejtuesit e rinj politik të kësaj partie në Shkodër, Rama propozi rifreskimin e administratës dhe strukturave partiake.

Ky propozim solli dhe largimin e 7 drejtuesve lokalë të institucioneve në Shkodër.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02227783203125
array(1) { ["section"]=> string(77) "rifreskimi-i-drejtorive-me-gra-japin-doreheqjen-2-drejtoret-e-sarandes-177418" }