Rihanna më seksi se kurrë, tregon format e kolme në prag të Shën Valentinit (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:01 13-02-2020 Rihanna më seksi se kurrë, tregon format e kolme në prag të Shën Valentinit (Foto) Rihanna

Këngëtarja e njohur Rihanna nuk i zhgënjen kurrë fansat me pozat e saj.

Ajo është shfaqur më sensuale se kurrë në rrjetet sociale, duke reklamuar linjën e saj të re të të brendshmeve, në prag të ditës së Shën Valentinit.

Në fotot erotike, ylli i Barbados, tashmë biznesmene e suksesshme, me guxim e sensualitet, tregon format e saj të kolme.

Pëlqimet dhe komentet kanë qenë të shumta, pasi fansat nuk i kanë rezistuar dot sensualitetit të 'ririt'.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071380138397217
array(1) { ["section"]=> string(85) "rihana-me-seksi-se-kurre-tregon-format-e-kolme-ne-prag-te-shen-valentinit-foto-195099" }