Rihanna, Kanye West dhe Paul Mccartney publikojnë këngën e re

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:28 03-02-2015 Rihanna, Kanye West dhe Paul Mccartney publikojnë këngën e re

Një treshe e fuqishme mund ta konsiderojmë bashkëpunimin e legjendës Paul Mccartney, Rihanna-s dhe Kanye West në videon e re.

Kënga sapo është publikuar në Youtube dhe titullohet “FourFiveSeconds”.

Deri më tani kënga është pritur mirë nga fansat e artistëve të cilët e kanë pritur me padurim publikimin e saj.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025756120681763
array(1) { ["section"]=> string(65) "rihanna-kanye-west-dhe-paul-mccartney-publikojne-kengen-e-re-2260" }