Rihanna mahnitëse me fustan të kuq, por çudit me veprimin që bën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:36 07-10-2016 Rihanna mahnitëse me fustan të kuq, por çudit me veprimin që bën

Rihanna ka punuar për disa veshje serioze duke përfshirë dhe fustanin e kuq këtë javë.

Këngëtarja filloi mbrëmjen e së mërkurës në restorantin “Carbone” me një fustan të mëndafshtë të kuq duke zbukuar kofshën e këmbës.

Por pas vaktit, ajo hodhi një T-shirt të zezë sipër fustanit me një foto të saj kur ka qenë e vogël. Nuk dihet arsyeja se përse Rihanna e bëri diçka të tillë por dukej tepër lozonjare. Ky veprim i ka çuditur të gjithë fansat e saj. 

 tumblr_inline_oen2f9X44Z1r8oenq_1280.jpg

tumblr_inline_oen2gqLYYQ1r8oenq_1280.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020239114761353
array(1) { ["section"]=> string(69) "rihanna-mahnitese-me-fustan-te-kuq-por-cudit-me-veprimin-qe-ben-55432" }