Rihanna me zemër të thyer

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:54 12-05-2016 Rihanna me zemër të thyer

Këngëtarja e muzikës pop Rihana është përfolur se është bashkuar me ish të dashurin e saj Drake, pas një varg paraqitjesh në skenë së bashku.

Por, Rihanna një natë më parë është parë e veshur me një kapelë me zemër të thyer, derisa po largohej nga klubi ‘The Nice Guy’ në West Hollywood.

E veshur me një fustan mbi gju dhe një pallto të gjatë të bardhë, këngëtarja dukej shumë elegante.

rihana144551.jpg

rihana145.jpg

rihana14451.jpg

 

 

 

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.01023006439209
array(1) { ["section"]=> string(31) "rihanna-me-zemer-te-thyer-40236" }