Rihanna publikon librin e saj, kushton mijëra dollarë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:14 21-10-2019 Rihanna publikon librin e saj, kushton mijëra dollarë

Këngëtarja e njohur me famë botërore, Rihanna ka publikuar librin e saj autobiografik.

Libri përban 1,050 fotografi tëkëngëtares, dhe kushton afërsisht 116 mijë dollarë.

“Autobiografia vizuale” përfshin imazhe të relaksimit të saj në plazh dhe duke pozuar në vende të ndryshme.

Reperia Cardi B, 27, pagoi 112 mijë dollarë për një botim të rrallë të librit me foto të Rihannas në një ankand, i cili u bë i plotë me një piedestal prej 2.600 dollarësh prej mermeri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.04472804069519
array(1) { ["section"]=> string(59) "rihanna-publikon-librin-e-saj-kushton-mijera-dollare-182839" }