Rihanna 'rrëmben' çmimin më të vlefshëm në BMA

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:47 23-05-2016 Rihanna 'rrëmben' çmimin më të vlefshëm në BMA

Rihana ka treguar edhe një herë aftësinë e saj për të qëndruar në krye të top listave me këngët e saj.

28-vjeçarja ka marrë një nga çmimet më të mëdha të natës në ‘Billboard Music Awards 2016’, T-Mobile Arena në Las Vegas, Nevada të dielën.

Ajo është votuar shumë nga fansat e saj dhe i ka falenderuar ata për mbështetjen.

“Fansat e mi janë mbështetësit e mi. Unë jam e bekuar dhe ndihem shumë me fat që jam këtu për të marrë këtë çmim”, ka thënë Rihanna.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030006885528564
array(1) { ["section"]=> string(50) "rihanna-rremben-cmimin-me-te-vlefshem-ne-bma-41262" }