Rihanna shtatzënë? Fotot e fundit shtojnë dyshimet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:17 15-07-2017 Rihanna shtatzënë? Fotot e fundit shtojnë dyshimet

Fotot e fundit të publikuara të Rihannës kanë shtuar dyshimet se këngëtarja mund të jetë shtatzënë.

 

Rihanna ka shtuar goxha në peshë, dhe veç kësaj diva e muzikës në daljet publike vesh rroba të gjera.

Së fundmi teksa po darkonte në restorantin “Giorgio Baldi”, në Santa Monika, Rihanna ishte veshur me një bluzë të gjerë, dhe gjatë gjithë kohës mbante duart në bark, sikur donte të fshihte diçka. Të gjithë ata që e panë, ishin dakord se bluza e saj ishte punuar enkas për shtatzëna.

Megjithatë mbetete për t’u parë pasi të kalojnë ca muaj.

fchzdh.png

rihanna-shows-off-endless-legs-in-sizzling-sheer-dress-at-giorgio-baldi-tempting-hassan-jamee-post.jpg

 

rihanna-embed.jpgrihanna-white-dress-2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093560218811035
array(1) { ["section"]=> string(54) "rihanna-shtatzene-fotoja-e-fundit-shton-dyshimet-86247" }