Rihanna tërësisht nudo për revistën ‘Vanity Fair’ (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:48 06-10-2015 Rihanna tërësisht nudo për revistën ‘Vanity Fair’ (Foto)

E ka treguar edhe më parë që nuk ka komplekse për t’u zhveshur përpara aparatit fotografik dhe këtë e ka bërë sërish.

Këngëtarja Rihanna ka pozuar për revistën e njohur ‘Vanity Fair’ dhe në një prej fotove ajo shfaqet tërëisht nudo e shtrirë mbi krevat.

Përveç fotografive, Rihanna ka dhënë edhe deklarata bombastike për numrin e tetorit të revistës prestigjioze, duke thënë se vazhdon të ketë ndjenja për ish-të dashurin e saj Chris Brown.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022956132888794
array(1) { ["section"]=> string(58) "rihanna-teresisht-nudo-per-revisten-vanity-fair-foto-22500" }