Rihanna tërheq vëmendjen e të gjithëve, fotografohet gjatë xhirimeve të filmit ‘Ocean’ (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:57 25-01-2017 Rihanna tërheq vëmendjen e të gjithëve, fotografohet gjatë xhirimeve të filmit ‘Ocean’ (Foto)

Këngëtarja e njohur Rihanna përveçse është mjaft e talentuar në muzikë, është pikasur edhe si aktore mjaft e mirë.

Ajo është fotografuar në New York gjatë xhirimeve të filmit të fundit ‘Ocean’  ku do të jetë në rolin e pastrueses dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me linjat bombastike.

Rihanna ishte veshur me të zeza ku në sy bien dhe flokët e saj mjaft të veçanta.

Këngëtarja është parë së bashku me yjet Sandra Bullock dhe Sarah Paulson .

riri.jpg

riri1.jpg

riri2.jpg

riri5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020114898681641
array(1) { ["section"]=> string(94) "rihanna-terheq-vemendjen-e-te-gjitheve-fotografohet-gjate-xhirimeve-te-filmit-ocean-foto-66612" }