Rike Roçi dhe jeta e saj përtej të qenit një tifoze e zjarrtë e Kombëtares Shqiptare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:07 03-12-2016 Rike Roçi dhe jeta e saj përtej të qenit një tifoze e zjarrtë e Kombëtares Shqiptare

Rike Roçi, ish konkurente e “Big Brother Albania”, e cila bëri bujë dhe në mediat e huaja si një ndër tifozet më simpatike shqiptare, ka folur për jetën e saj të cilën e quan mjaft modeste.

E ftuar në  emisionin "Oktapod" modelja ka rrëfyer për jetesën e saj në Itali dhe punën që bën.  “Kam një punë të thjesht në një sallon bukurie. Kur më kërkojnë dhe kur kam mundësi bëj modelen. Nuk kam pse mburrem,”-ka tregur me thjeshtësi Rike Roçi. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.52513194084167
array(1) { ["section"]=> string(90) "rike-roci-dhe-jeta-e-saj-pertej-te-qenit-nje-tifoze-e-zjarrte-e-kombetares-shqiptare-61425" }