Rike Roçi tregon se kush e ka propozuar për martesë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:30 17-06-2016 Rike Roçi tregon se kush e ka propozuar për martesë

Pas famës në mediat shqiptare dhe ato botërore, bukuroshja shqiptare Rike Roçi ka dhënë një intervistë për gjermanen “Bild Sport”.

Konkurrentja e Big Brother Albania 6 ka treguar se në stadiumin “Velodrome”, së bashku me kushërirën e saj, kanë kaluar situata nga më të ndryshmet. Ajo madje thotë se gjatë ndeshjes Francë - Shqiëpri ka marrë një propozim për martesë.

““Kemi hasur edhe në situata te çmendura, jo të zakonshme. Në stadium një fans bile me pyeti nëse do të martohesha me të! Mirëpo unë nuk kam pranuar”, tregon Rikja për Bild.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021878004074097
array(1) { ["section"]=> string(57) "rike-roci-tregon-se-kush-e-ka-propozuar-per-martese-43849" }