Rikja zhgënjen tifozët kuqezi prag ndeshjes me Rumaninë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:38 19-06-2016 Rikja zhgënjen tifozët kuqezi prag ndeshjes me Rumaninë

Vajza e bukur shqiptare që për pak minuta bëri “Xhiron e Europës”, Rike Roçi, e cila ka qenë pjesë e ‘Big Brother Albania’ nuk do të jetë sot në “Stade de Lyon” për të mbështetur kuqezinjtë, duke zhgënjyer kështu edhe tifozët.

E kontaktuar nga ‘newsport.al’, dhe e pyetur nëse do të jetë në stadium dhe nëse do të ketë një tjetër shoqe të bukur me vete, ajo u përgjigj:

“Nuk ndodhem atje se jam shumë e angazhuar me punë. Dhe për fat të keq do e shoh ndeshjen nga televizori”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027791023254395
array(1) { ["section"]=> string(61) "rikja-zhgenjen-tifozet-kuqezi-prag-ndeshjes-me-rumanine-44011" }