Rikonstruksioni i Kopshtit 29, Basha: Ndiqni modelin tim

Publikuar tek: politike, më 10:30 21-07-2015 Rikonstruksioni i Kopshtit 29, Basha: Ndiqni modelin tim

Kreu i Partisë Demokratike ka inaguaruar sot ambientet rikonstruktuara të Kopshtit 29 në kryeqytet.

Në punën e tij të fundit si kryebashkiak, Basha u shpreh se gjatë 4 viteve është investuar në 30 objekte dhe pritet që brenda 12 muajve të përfundojë rikonstruksioni edhe në 30 objekte të tjera.

Kreu i PD-së Lulzim Basha tha se shpreson që në 4 vitet e ardhshme të ndiqet modeli i tij për të vijuar punën më tej. "Shpresoj të ndiqet modeli "Basha" për investimet në këto katër vite", tha kreu i PD-së.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.00848388671875
array(1) { ["section"]=> string(60) "rikonstruksioni-i-kopshtit-29-basha-ndiqni-modelin-tim-16647" }