Rikthehen bashkë Enca dhe Noizy? Këngëtarja bën GJESTIN papritur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:19 22-03-2019 Rikthehen bashkë Enca dhe Noizy? Këngëtarja bën GJESTIN papritur

Dy vite më parë bëri bujë në media sherri mes këngëtares Enca Haxhia dhe reperit Noizy.

Këngëtarët kanë thumbuar shpeshherë njëri-tjetrin, ndërkohë Enca fshiu nga kanali i saj zyrtar në youtube këngën ‘Bow Down’.

Mirëpo ditën e sotme ajo ka bërë gjestin që askush nuk e priste, pasi ka ripublikuar këngën e saj me Noizyn në Youtube.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja me anë të një postimi në Instastory ku shkruan U rikthye në Youtube. E di që ju kishte munguar.

Ndërkohë që një tjetër postim, Enca shihet duke kënduar vargjet e këngës ‘Bow Down’, teksa fton fansat të shohin sërish videoklipin.

-640-0-5c94fd4e40a92.jpg

-640-0-5c94fd4ebadb3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Nuk mund të qëndroj indiferente', Aurela Gaçe ka dy fjalë për Tunën pas albumit të ri
Replikat në Messenger, mësoni si të përdorni funksionin e ri Facebook »
Article Logic
Execution time: 0.012991189956665
array(1) { ["section"]=> string(70) "rikthehen-bashke-enca-dhe-noizy-kengetarja-ben-gjestin-papritur-157507" }