Rikthehen motrat Hoxha, Sara në superformë pas lindjes së dytë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:20 12-08-2020 Rikthehen motrat Hoxha, Sara në superformë pas lindjes së dytë (FOTO) Motrat Hoxha

Sara Hoxha, një nga trashëgimtaret e Top Medias, që pas lindjes së djalit të saj të dytë, tetorin e kaluar, nuk ishte shfaqur më në rrjetet sociale.

Ajo është treguar diskrete e madje fshiu edhe foton e ëmbël të bebes së saj nga profili në Instagram.

Mirëpo, ka vendosur të rikthehet pas një kohe kaq të gjatë krah të pandashmes së saj, motrës Lori Hoxha.

Të dyja duken në superformë ndërsa vëmendja shkon te Sara e cila e ka rimarrë veten dhe duket fantastike pas lindjes së dytë.

“Kthimi është gjithmonë më i madh se e drejta e kthimit”, shkruan ndërkaq Lori.

sara.jpg

Screenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008991003036499
array(1) { ["section"]=> string(73) "rikthehen-motrat-hoxha-sara-ne-superforme-pas-lindjes-se-dyte-foto-216874" }