Rikthehen protestat e studentëve, të rinjtë para Ministrisë së Arsimit  

Publikuar tek: aktualitet, më 08:19 21-05-2019 Rikthehen protestat e studentëve, të rinjtë para Ministrisë së Arsimit  

Mesditën e nesërme në orën 12:00 pritet të zhvillohet protesta studentore para ministrisë së Arsimit.

Protesta e studentëve vjen pas mosmbajtjes së premtimeve sa i takon kërkesave që kanë artikuluar në dhjetor të vitit që lamë pas.

Kujtojmë se protestat masive të studentëve, dhjetorin e kaluar, ngritën në këmbë qeverinë dhe gjetën mbështetjen e të gjithë shoqërisë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025530099868774
array(1) { ["section"]=> string(76) "rikthehen-protestat-e-studenteve-te-rinjte-para-ministrise-se-arsimit-165082" }