Rikthehen reshjet e dëborës, ja si parashikohet të jetë moti sot në vendin tonë

Publikuar tek: aktualitet, më 10:14 20-02-2017 Rikthehen reshjet e dëborës, ja si parashikohet të jetë moti sot në vendin tonë

Vendi ynë do të dominohet sot kryesisht nga vranësirat për shkak të masave ajrore të lagështa në të gjithë vendin.

Pjesa e dytë e ditës do të sjellë zhvillim të mëtejshëm të vranësirave, duke rrezikuar të gjithë territorin nga shira të dobët e lokalë.

Në zonat verilindore do të ketë reshje të pakta dëbore. Moti i paqëndrueshëm do të na shoqërojë edhe gjatë natës.

Temperaturat e ajrit do të pësojnë ulje të lehtë duke lënë të pandryshueshme temperaturat e mesditës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sherr me thika në Durrës, 25-vjeçari godet vëllanë dhe e bën për spital (Emrat)
Ish-drejtori i policisë rrëfen përplasjen e sotme të drejtorit të "Rognerit" me shefin e Tiranës: U ankua se protesta i prishte biznesin (E PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.01247501373291
array(1) { ["section"]=> string(84) "rikthehen-reshjet-e-debores-ja-si-parashikohet-te-jete-moti-sot-ne-vendin-tone-69292" }