Rikthehen rreshjet e dëborës në Korçë: Si paraqitet situata (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:39 16-01-2017 Rikthehen rreshjet e dëborës në Korçë: Si paraqitet situata (FOTOT)

Rikthehen rreshjet e dëborës në juglindje.

Trashësia e dëborës arrin 5 cm në fushën e Korçës dhe 10 cm në zonat makore. Aksi Kapshtice-Qafë-Thanë është i kalueshëm me vështirësi por pa zinxhire për momentin.  Ndërkohë akset, Dardhë, Voskopoje, Qafëe-Qarri ,Zvezdë janë të kalueshme vetëm me zinxhirë.

ko.jpg

ko1.jpg

ko2.jpg

ko3.jpg

ko4.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rikthehen reshjet e dëborës, ja akset e bllokuara dhe ato të kalueshme vetëm me zinxhirë
Ja nga se rrezikohen fëmijët nëse qëndrojnë brenda gjatë gjithë ditës »
Article Logic
Execution time: 0.012558937072754
array(1) { ["section"]=> string(70) "rikthehen-rreshjet-e-debores-ne-korce-si-paraqitet-situata-fotot-65643" }