Rikthehet dëbora në juglindje, zbardhet fshati turistik i Dardhës

Publikuar tek: aktualitet, më 17:56 01-03-2017 Rikthehet dëbora në juglindje, zbardhet fshati turistik i Dardhës

Rikthehen reshjet e dëborës në juglindje të vendit ndërsa jemi prag pranvere.

Dëbora ka zbardhur fshatin Dardhë deri afër fshatit tjetër, Boboshticë. Aktualisht nuk raportohen probleme në rrugë dhe teksa fundjava është para, pritet që të dynden edhe njëherë turistët në fshatin e bukur juglindor.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FOTOT/ Korça, ndryshe nga çdo qytet tjetër feston sot ditën e verës
Lajmi për zhdukjen e kontejnerëve me mbetje kimike, reagon Dogana: Ja e vërteta »
Article Logic
Execution time: 0.0094490051269531
array(1) { ["section"]=> string(70) "rikthehet-debora-ne-juglindje-zbardhet-fshati-turistik-i-dardhes-70395" }