Rikthehet Elvana Gjata, 'tërbon' Instagramin me fotot e nxehta

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:50 21-09-2020 Rikthehet Elvana Gjata, 'tërbon' Instagramin me fotot e nxehta Elvana Gjata

Elvana Gjata kishte thuajse një muaj që nuk ishte aktive në rrjete sociale, prej datës 28 gusht me postimin e saj të fundit.

Sot këngëtarja bukuroshe ka publikuar disa foto në Insagram, teksa shihet shumë energjike dhe me një nur të ri rrezatues.

Nuk dihet nëse këto foto janë bërë që në verë, apo këngëtarja po shijon ende pushimet. Fotot e mrekullueshme vijnë nga jahti, teksa Elvana shihet me një palë bikini ngjyrë të bardhë me nuanca gri.

Shumë "cute", por trupi elegant, gjoksi dhe të pasmet bombastike janë në plan të parë. Pranë detit, ajo duket një sirenë e vërtetë.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013687133789062
array(1) { ["section"]=> string(66) "rikthehet-elvana-gjata-terbon-instagramin-me-fotot-e-nxehta-221167" }