Rikthehet Elvana Gjata, zbulon surprizën e radhës nga Gjermania

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:23 13-11-2019 Rikthehet Elvana Gjata, zbulon surprizën e radhës nga Gjermania

Ka ardhur koha që këngëtarja Elvana Gjata të rikthehet me një super projekt.

Këtë lajm ka qenë vetë bukuroshja që e ka bërë të ditur.

Elvana ka publikuar në Instagram disa video, ku ndodhet në Gjermani dhe po punon për këngën më të re.

Në postimin e saj Elvana shkruan ‘Mama’ duke lënë të kuptohet se kënga e saj e re do të mbajë këtë titull.

Kujtojmë se pak ditë më parë, këngëtarja zbuloi edhe disa foto ku tregonte se ishte duke xhiruar një klip.

Screenshot_1.png

 

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14201712608337
array(1) { ["section"]=> string(69) "rikthehet-elvana-gjata-zbulon-surprizen-e-radhes-nga-gjermania-185766" }