Rikthehet emisioni “Zonë e Lirë”, zbuloni se kur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:55 23-08-2016 Rikthehet emisioni “Zonë e Lirë”, zbuloni se kur

Muaji shtator rikthen në ekranet e televizioneve shqiptare disa nga spektaklet dhe emisionet më të dashura për publikun.

Një prej tyre është edhe “Zonë e Lirë” e moderatorit Arjan Çani që pritet të nisë në datën 9 shtator. Mesa duket asgjë nuk ka ndyshuar në orarin e emisionit që nis si gjithmonë çdo të premte në orën 21:00, por mbetet për t’u parë nëse do të ketë ndryshime në formatin e emisionit, apo nëse do të kemi sërish të njëjtën “Sofi” apo një tjetër.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.059623956680298
array(1) { ["section"]=> string(51) "rikthehet-emisioni-zone-e-lire-zbuloni-se-kur-50595" }