Rikthehet Fatos Nano, flet për bashkëshorten 16 vjet pas divorcit

Publikuar tek: aktualitet, më 14:49 07-09-2017 Rikthehet Fatos Nano, flet për bashkëshorten 16 vjet pas divorcit

Rikthehet Fatos Nano, një nga figurat politike më të rëndësishme të pas viteve ’90 i është kthyer sërish ekranit, pas shume kokësh mungesë.

Ish-kryeministri Nano është duke dhënë një intervistë për emisionin Opinion të gazetarit Blendi Fevziu, sot në mesditë me rastin e 20-vjetorit të emisionit.

Gjatë intervistës Nano ka kujtuar vitete e tij në politikë dhe në ekran. I pyetur nga Fevziu në lidhje me ndarjen nga ish-bashkëshortja Nano u shpreh se shkak ishte konsumimi i martesës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020366907119751
array(1) { ["section"]=> string(70) "rikthehet-fatos-nano-flet-per-bashkeshorten-16-vjet-pas-divorcit-91491" }