Rikthehet IKMT, sot aksion për prishjen e objekteve në Berat e Krujë

Publikuar tek: aktualitet, më 08:35 28-09-2015 Rikthehet IKMT, sot aksion për prishjen e objekteve në Berat e Krujë Foto ilustruese

Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit rinis sot aksionin për prishjen e ndërtesave në Berat e Krujë.

Prishja e objekteve në Krujë do të bëhet në kuadër të disa projekteve, në mbështetje të Bashkisë. Sa i takon aksionit në Berat, mësohet se do të prishen objekte të ndryshme, ku përfshihen edhe objekte pa leje.

Nuk dihet ende nëse ky aksion do të ndeshë në rezistencën e banorëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasja e trefishtë në Shijak/ Nëna e Dritan Petovës: Fola që të zbriste dhe i thashë ‘’të kam falur’’, por ai e shkrepi
Afera CEZ-DIA/ Si u zhdukën milionat e eurove, ja skema »
Article Logic
Execution time: 0.013882875442505
array(1) { ["section"]=> string(73) "rikthehet-ikmt-sot-aksion-per-prishjen-e-objekteve-ne-berat-e-kruje-21805" }