Rikthehet legjenda "Rambo", por këtë herë lufton kundër ISIS

Publikuar tek: bota, më 18:49 13-07-2015 Rikthehet legjenda

Aktori hollivudian Silvester Stalone ka knofirmuar për realizimin e filmit të ri legjendar “Rambo”, por këtë herë armik nuk do te jetë tjetër kush veç Shtetit Islamik; Grupi terrorist tepër i urryer i njohur edhe si ISIS.

“Kemi ekipe në Siri dhe Irak, me të cilët po bashkëpunojmë për të sjellë skenat më realistike dhe plot aksion në filmin e ri”, ka thënë Stalone.

Filmimet për "Rambo: Last Blood" ishin planifikuar të fillonin në muajt e parë të 2015-të por janë shtyrë. Filmi pritet të përfundojë nga mesi i 2016-ës. Silvester Stalone ka luajur në rolin e John Rambo për herë të fundit në vitin 2008, ku iu bashkua një grupi mercenarësh gjatë luftës në Tailandë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012517929077148
array(1) { ["section"]=> string(63) "rikthehet-legjenda-rambo-por-kete-here-lufton-kunder-isis-16085" }