Rikthehet "Lufta e Nuseve 3" me Amarda Toskën, ja kur pritet të fillojë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:42 31-01-2017 Rikthehet

Prej disa muajsh ju kemi bërë me dije për fillimin e sezonit të rradhës të “Lufta e Nuseve”, reality show-t  i cili edhe këtë vit do të vijë nën drejtimin e Amarda Toskës dhe nën kujdesin e Ami Event.

Burime të brendëshme të IMAlbania.com, bëjnë me dije se “Lufta e Nuseve 3” do të filloj me shumë mundësi në datën 19 Shkurt.

Formula e këtij formati ka për protagoniste tre nuse të vërteta, të cilat konkurojnë për të fituar muajin e mjaltit. Fustani, arredimi, pritja, gatimet janë kriteret për të fituar këtë sfidë, fituesen e të cilës e zgjedhin vetë ato përmes votimeve në dasmat e njëra-tjetrës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026880025863647
array(1) { ["section"]=> string(74) "rikthehet-lufta-e-nuseve-3-me-amarda-tosken-ja-kur-pritet-te-filloje-67265" }