Rikthehet mbreti i Fotoshopit, “selfie” me Rihanën dhe motrat Kardashian (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:41 29-07-2015 Rikthehet mbreti i Fotoshopit, “selfie” me Rihanën dhe motrat Kardashian (Foto)

Kur vjen pun ate aftësitë në “Photoshop”, nuk ka asnjë që t’ia kalojë vetë legjendës, PeeJe T, dhe tashmë ai është rikthyer me një set të ri fotografish.

Ai e ka manipuluar veten në shumë situata, me VIP-at më të famshëm në botë, duke filluar nga Rihanna dhe motrat Kardashian. Foto:

king1.png

king6.jpg

king2.png

king3.jpg

king4.jpg

king5.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071098804473877
array(1) { ["section"]=> string(80) "rikthehet-mbreti-i-fotoshopit-selfie-me-rihanen-dhe-motrat-kardashian-foto-17234" }