Rikthehet me seri të reja filmi i animuar “Oli dhe Benxhi”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:28 05-08-2016 Rikthehet me seri të reja filmi i animuar “Oli dhe Benxhi”

Vetëm pak ditë më parë loja “Pokemon Go” risolli edhe një herë në vëmendjen e të gjithë botës karakteret e dashur të filmit vizatimor Pokemon.

Por tashmë një tjetër film vizatimor i njohur për shqiptarët, “Oli dhe Benxhi” që në ekranet tona ka mbërritur kryesisht nëpërmjet kanaleve televizive italiane, do të rikthehet me seri të reja të frymëzuara nga Kupa e Botës Rusi 2018.

I njohur si “Captain Tsubasa” filmi vizatimor është frymëzuar nga libri vizatimor me të njëjtin titull i publikuar për herë të parë në vitin 1981.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mënyra efikase për heqjen e pikave të zeza në fytyrë, vetëm me 3 përbërës
Facebook i vendosur të ndalojë postimet që “peshkojnë” klikime »
Article Logic
Execution time: 0.0068399906158447
array(1) { ["section"]=> string(62) "rikthehet-me-seri-te-reja-filmi-i-animuar-oli-dhe-benxhi-48879" }