Rikthehet Nard Ndoka, ja ku mund t’i dëgjoni batutat e radhës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:09 15-02-2016

Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Nard Ndoka është rikthyer sërish te ato që ai di të bëjë më mirë, te batutat.

Ndoka ka qenë i ftuar në emisionin “3jat” në InTv dhe sigurisht intervista ka qenë tërësisht gazmore dhe me batuta të ndërsjellta.

“Me leje pa armë, me leje me armë apo me armë pa leje”, versionin e saktë dëgjojeni në InTv.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024825811386108
array(1) { ["section"]=> string(66) "rikthehet-nard-ndoka-ja-ku-mund-t-i-degjoni-batutat-e-radhes-32661" }