Rikthehet pranvera! Zbuloni surprizat e motit për sot

Publikuar tek: aktualitet, më 07:16 19-04-2019 Rikthehet pranvera! Zbuloni surprizat e motit për sot Ilustruese

Ditën e sotme duket se do rikthehen temperaturat pranverore.

Pas ditëve të tëra me reshje shiu, e sotmja pritet të jetë me diell dhe me temperatura që do të arrijnë deri në 21 gradë celsius.

Sipas asaj që raporton IGJEUM, parashikohet që edhe në qarqet që mund të ketë reshje shiu, do të jenë fare minimale.

RESHJET

Sot (e premte dt.19) nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Sot (e premte dt.19) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 9 / 20 °C

në vendet e ulëta: 7 /21 °C

në vendet malore: 1 / 16 °C

ERA:

Sot (e premte dt.19) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

auto_m21555621244.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028711080551147
array(1) { ["section"]=> string(59) "rikthehet-pranvera-zbuloni-surprizat-e-motit-per-sot-160994" }