Rikthehet qetësia në Shkodër, mbyllet anti-mitingu pas ikjes së Ramës

Publikuar tek: aktualitet, më 21:01 20-06-2019 Rikthehet qetësia në Shkodër, mbyllet anti-mitingu pas ikjes së Ramës Qyteti i Shkodres pas anti-mitingut te PD

Pas përfundimit të tubimit të Partisë Socialiste në zonën e pedonales në qytetin e Shkodrës, ka mbaruar edhe anti-mitingu i organizuar nga PD ku ishin të pranishëm edhe kryebashkiakja Voltana Ademi  dhe ish deputeti i PD, Flamur Noka.

Edhe pse me disa konfrontime dhe përplasje me policinë e Rendit dhe me FNSH-në pasi gjuajtën me gurë drejt tyre, protestuesit e mbyllin anti-mitingun.

Turma e protestuesve u nisën drejt memorialit të dëshmorëve të 2 prillit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02531909942627
array(1) { ["section"]=> string(75) "rikthehet-qetesia-ne-shkoder-mbyllet-anti-mitingu-pas-ikjes-se-rames-169054" }