Rikthehet ‘SHQIPTARËT PËR SHQIPTARËT’, surpriza e lot gëzimi (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:58 12-02-2019 Rikthehet ‘SHQIPTARËT PËR SHQIPTARËT’, surpriza e lot gëzimi (VIDEO)

Pas një periudhe të shkurtër pushimi, rikthehet nga 15 shkurti në ekranin e News 24 emisioni më i dashur “Shqiptarët për Shqiptarët”.

Ai do të transmetohet çdo të premte në orën 21:00.

Elvis Naçi, Sidrit Bejleri, Ilir Hoxholli,  e gjithë skuadra e bamirësve do u vijnë sërish në ndihmë njerëzve në nevojë.

Emisioni si gjithnjë do moderohet nga Ola Bruko dhe, nga sa mësuam ky sezon premton surpriza emocionuese.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0045070648193359
array(1) { ["section"]=> string(70) "rikthehet-shqiptaret-per-shqiptaret-surpriza-e-lot-gezimi-video-152546" }