Rikthehet Teatri i kukullave, çfarë i pret fëmijët këtë fundjavë

Publikuar tek: kulture-art, më 11:07 15-12-2017 Rikthehet Teatri i kukullave, çfarë i pret fëmijët këtë fundjavë

Të shtunën dhe të dielën Teatri Metropol do të sjellë për fëmijët shfaqen me kukulla “Don Kishoti”.

Kjo shfaqje do të rikthejë në skenë edhe mjeshtren e kukullave Bahrie Baboçi. Ndërsa muzika është shkruar nga kantautori Kristi Popa. Këtë fundjavë në orën 11:00 fëmijët i pret një  shfaqe ndryshe në  “Teatrin Metropol”.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075118541717529
array(1) { ["section"]=> string(70) "rikthehet-teatri-i-kukullave-cfare-i-pret-femijet-kete-fundjave-103168" }