Rikthehet Tuna e dikurshme, pozon me bikini dhe tregon të pasmet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:21 17-06-2019 Rikthehet Tuna e dikurshme, pozon me bikini dhe tregon të pasmet

Këngëtarja e njohur, Tuna është mjaft aktive në rrjete sociale ku publikon shpesh momente nga jeta e sajprivate dhe personale.

Së fundmi Tuna ka treguar se e ka shijuar shumë fundjavën që lamë pas.

Këngëtarja ka publikuar një video mjaft tërheqëse ku pozon me bikini dhe tregon trupin e hatashëm.

Na duhet të themi se video të tilla të Tunës kishte kohë që nuk shihnim.

Këngëtarja mban të veshur me një palë bikini të zeza ndërsa të poshtmet janë në formë tangash që i ekspozojnë të pasmet.

 

 

auto_64232478_2299090157017807_6109965980744548352_n1560759251.jpg

 

auto_64673115_862230650820645_7311569728470777856_n1560759254.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067949295043945
array(1) { ["section"]=> string(70) "rikthehet-tuna-e-dikurshme-pozon-me-bikini-dhe-tregon-te-pasmet-168516" }