Rikthimi i Joleza Kokës, çfarë e nxori në rrugë ish-kryetaren e FRESSH

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:51 11-01-2017 Rikthimi i Joleza Kokës, çfarë e nxori në rrugë ish-kryetaren e FRESSH

Joleza Koka i është rikthyer tubimeve dhe protestave në rrugë. Ish-kryetarja e FRESSH ka marrë sot pjesë në protestën e organizuar përpara Ambasadës së Francës në Tiranë, ku u kërkua lirimi i Ramush Haradinajt.

Koka ka mbajtur edhe një fjalim të shkurtër gjatë protestës, duke kërkuar lirimin e menjëhershëm të ish-kryeministrit të Kosovës.

Të pranishëm në këtë tubim ishin gjithashtu LRI dhe FRPD.

Screenshot_14.png

Screenshot_12.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030218124389648
array(1) { ["section"]=> string(75) "rikthimi-i-joleza-kokes-cfare-e-nxori-ne-rruge-ish-kryetaren-e-fressh-65215" }