Rikthimi i Nokia 3310, ja si duket tani

Publikuar tek: bota, më 15:28 24-02-2017 Rikthimi i Nokia 3310, ja si duket tani Foto: Koncept

Një prej telefonëve më ikonik të viteve 2000, Nokia 3310 pritet të rikthehet sërish në treg muajt në vijim.

Lajmi për rikthimin e telefonit që krahasohet me tullë për nga fortësia entuziazmoi miliona nostalgjikë në mbarë botën. Por tashmë kanë dalë detaje të reja se si 3310 mund të duket, shkruan Newsbomb.al.

Nokia 3310 pritet të ketë një ekran më të madh, 84 x 84 dhe me ngjyra. Ekrani nuk do të ketë cilësi maksimale, kjo për të kursyer baterinë. Telefoni do vijë në ngjyra të ndryshme dhe do kushtojë rreth 100 mijë lekë (të vjetra).

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjysmë vëllai i Kim Jong Un u vra me agjentin nervor VX, më toksiku në botë
Mbi kandidatin kryesor për kancelar të Gjermanisë hidhen dyshime për korrupsion »
Article Logic
Execution time: 0.01150107383728
array(1) { ["section"]=> string(44) "rikthimi-i-nokia-3310-ja-si-duket-tani-69834" }