Rikthimi i Xhakës te kombëtarja shqiptare, Panucci: “Më kërkoi falje, më telefonoi edhe avokati i tij, unë e kam vendosur tashmë”

Publikuar tek: sport, më 10:28 28-08-2017 Rikthimi i Xhakës te kombëtarja shqiptare, Panucci: “Më kërkoi falje, më telefonoi edhe avokati i tij, unë e kam vendosur tashmë”

Trajneri i Kombëtares është duke zhvilluar një konferencë për shtyp në zyrat e FSHF-së lidhur me takimet që Kombëtarja do zhvillojë ndaj Lihtenshtejnit dhe Maqedonisë ditët në vijim.

Panuçi ka zbuluar të ardhmen e Xhakës, i cili i ka lënë të hapura mundësitë për rikthimin e tij te Kombëtarja. " Portat e ekipit të Kombëtares janë gjithmonë të hapura. Nëse i referoheni Taulant Xhakës, ai gaboi. Ai më telefonoi avokati i tij më telefonoi dhe ai vetë, ja pranova faljen, e vlerësova faljen, për momentin kjo është thjesht çështje teknike, në një moment të dytë sigurisht që ai do të vijë", ka thënë Panuçi në konferencën për shtyp mbajtur për mediat.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070359706878662
array(1) { ["section"]=> string(129) "rikthimi-i-xhakes-te-kombetarja-shqiptare-panucci-me-kerkoi-falje-me-telefonoi-edhe-avokati-i-tij-une-e-kam-vendosur-tashme-90401" }