'Rilindjen e ka pllakosur një heshtje varri', Balliu:  Po mbajnë zi për vdekjen e tyre

Publikuar tek: aktualitet, më 12:21 15-04-2019 'Rilindjen e ka pllakosur një heshtje varri', Balliu:  Po mbajnë zi për vdekjen e tyre

Ish deputeti i PD, Klevis Balliu shprehet se tashmë Rilindjen e ka pllakosur një heshtje varri.

Sipas Balliut, të gjithë aktorët e Rilindjes nga Tama e deri tek kupola e Policisë do të vihen para përgjegjësisë përballë dyerve të gjykatave.

'U turren nga mafia e deri te Skënderbeu për të zhvlerësuar revoltën qytetare por falë mediave ndërkombëtare tentativat e tyre mjerane i mori lumi.

Tani RILINDJEN e ka pllakosur një heshtje varri a thua se po mbajnë zi për vdekjen e tyre politike.

Rrëzimini tyre është vetëm fillimi. 
Të gjithë aktorët e Rilindjes nga Tama e deri tek kupola e Policisë do të vihen para përgjegjësisë përballë dyerve të gjykatave.

Së bashku do të vemë drejtësi për dhunën ndaj qytetarëve dhe vjedhjen që Rilindja i ka bërë xhepave të tyre', shkruan Balliu.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066349506378174
array(1) { ["section"]=> string(88) "rilindjen-e-ka-pllakosur-nje-heshtje-varri-balliu-po-mbajne-zi-per-vdekjen-e-tyre-160497" }