Rina poston foto nudo nga vaska

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:54 01-08-2020 Rina poston foto nudo nga vaska

Rina Balaj është një ndër reperet më të mira. Edhe pse e re në moshë ajo ka rritur suksese me hitet e saj dhe bashkëpunimet e shumta.

Reperja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndan foto me ndjekësit e saj nga përditshmëria dhe jeta profesionale.

Së fundmi këngëtarja ka postuar një foto në ‘Instagram’, që i ka provokuar ndjekësit.

Ajo ka postuar një foto si kurrë më parë, ku shfaqet nudo në vaskë, teksa ka fotografuar veten nga pasqyra.

Screenshot_6_copy.png

Kujtojmë që Rina është në lidhje prej disa kohësh me reperin grek Sin boy.

 

Screenshot_11.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092248916625977
array(1) { ["section"]=> string(38) "rina-poston-foto-nudo-nga-vaska-215730" }