Rina poston foto të nxehta nga plazhi, vërshojnë komentet: U ta hongsha pi**** (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:05 14-07-2020 Rina poston foto të nxehta nga plazhi, vërshojnë komentet: U ta hongsha pi**** (FOTO) Rina

Rina është kthyer shumë shpejt në një nga këngëtaret më të njohura dhe më të suksesshme në Shqipëri, por jo vetëm, edhe në Greqi. Kjo pasi i dashuri i saj Sin Boy e ka ngritur karrierën e tij në vendin fqinj, dhe së bashku kanë bërë disa këngë që shumë shpejt janë kthyer në hite.

Bukuroshja që numëron plot 200 mijë fansa në Instagram, është shumë aktive me foto dhe video, e së fundmi nuk ka nguruar të na ngacmojë pak imagjinatën.

Dje ajo publikoi dy foto teksa kishte veshur një bluze të zezë ku shkruhej "shpirti nuk është në shitje" dhe një palë tuta plazhi të tejdukshme dhe shumë të ngushta mbas trupit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@alphapoporiginal ?

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on

Trupin elegant dhe të pasmet me formë kanë bërë që fansat të reagojnë, disa shumë të "entuziastmuar".

komentil.JPG

Ndërsa sot Rina ka publikuar një foto me bikini rozë sipër një jahti. Një yll i vërtetë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

VMKMZEMRA

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011814117431641
array(1) { ["section"]=> string(84) "rina-poston-foto-te-nxehta-nga-plazhi-vershojne-komentet-u-ta-hongsha-pi-foto-213829" }